SEO

Yengesini ve Sevgilisini Çıplak Yakaladı: Video Kaydına Aldı, Tehditler Savurdu!

Abisinin evine giden bir kişi, yengesini tanımadığı biriyle yarı çıplak halde yakaladı. O anlarda öfkeden deliye dönen adamın çektiği video, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Sosyal medyada paylaşılan aldatma videolarına bir yenisi daha eklendi. İddiaya göre; abisinin evine giden bir kişi, yengesini tanımadığı bir adamla yarı çıplak halde yakaladı.

TEHDİTLER SAVURMAYA BAŞLADI

O anları kayda alan kişi, hem yengesine hem de birlikte yakaladığı adama tehditler savurdu. Kadın o anlarda “Onun suçu yok abi” dese de öfkeli adamı sakinleştiremedi. Video, kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasına girdi.

OLAYIN AYRINTILARI ORTAYA ÇIKTI

Çok izlenen videoya konu olan olayın ayrıntıları da ortaya çıktı. Yengesini sevgilisiyle yakalayan adam, aslında bir şüpheyi tescillemek için hareket etmiş. Basılan kadının, aslında eşiyle boşanma sürecinde olduğu ve erkek tarafının kadının aldattığından şüphesi sonrası planlı olarak takibe alındığı iddia edildi.

İlgili Makaleler

Evi basan kadının kayınbiraderinin, yengesine karşı içindeki şüpheyi abisine anlattığı ancak abisini duruma inandıramayan adamın aldatmayı bizzat tescilleyerek duruma nokta koymaya çalıştığı öne sürüldü.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu