Asayiş

Yardım Etmek İsterken Boğularak Hayatını Kaybetti

Denizde boğulma tehlikesi geçiren bir kişiye yardım etmek isteyen 25 yaşındaki bir çocuk babası adam boğularak hayatını kaybetti.

Bir çocuk babası 25 yaşındaki İbrahim Polat, ailesi ile birlikte tatil yaptığı Enez’de denizde boğularak hayatını kaybetti. Polat, gözyaşlarıyla Tekirdağ’da sonsuzluğa uğurlandı.

25 yaşındaki İbrahim Polat ailesiyle birlikte bayram tatilini geçirmek için Edirne’nin Enez ilçesine gitti. Boğulma tehlikesi geçiren bir kişiye yardım etmek için denize giren Polat bir süre sonra suda kayboldu.

Sahil Güvenlik ekipleri tarafından sudan çıkartılan Polat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

BİR ÇOCUK BABASIYDI

Çerkezköy Fevzipaşa Mahallesi’nde bulunan Berat Polat Fırının sahiplerinden olan ve Çerkezköy’ün tanınan siyasetçilerinden Ahmet Yıldız’ın da yeğeni, 1 çocuk babası 25 yaşındaki İbrahim Polat Cuma namazına müteakip Fevzipaşa Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Kızılpınar Trakyum Mezarlığında dualarla ve gözyaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı.

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu