ÇorluYaşam

Yaptığımız Haber Sonrası Market Bakıma Alındı

Geçtiğimiz günlerde Zincir Markette Fare Skandalı başlıklı haberimizin ardından yetkililer harekete geçti. Firmaya cezai işlem uygulandığı öğrenilirken, market ise tadilata alındı.

Market zincirinin bir şubesinde sabah saatlerinde marketin açılmasını bekleyen müşteri, camdan mevye sebze reyonunda farelerin olduğunu görerek cep telefonu kamerasıyla farelerin karnını doyurduğu anlar kaydedilmişti.

 

Yrn Medya, Çorlu’da Haber, Çorlu Aktüel Gazetesi ve Çorlu Kent Haber olarak bu skandal olayı manşete taşındıktan kısa süre sonra yetkililer harekete geçerek cezai işlem uygulandığı kaydedildi.

Öte yandan fare skandalının yaşandığı market ise tadilat kararı aldı. Market yetkilileri vitrinine ”Mağazamız tadilat nedeniyle 02.09.2023 tarihine kadar kapalıdır” yazısını astı.

İlgili haber

Zincir Markette Fare Skandalı!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu