Asayiş

YABANCI UYRUKLU KADINLARI ZORLA ÇALIŞTIRAN 15 KİŞİ YAKALANDI

KIRKLARELİ, İstanbul ve Tekirdağ’da yabancı uyruklu kadınları zorla çalıştırıldığı iddia edilen 15 şüpheli yakalandı. İzinsiz çalışan 13 kadın da gözaltına…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

KIRKLARELİ, İstanbul ve Tekirdağ’da yabancı uyruklu kadınları zorla çalıştırıldığı iddia edilen 15 şüpheli yakalandı. İzinsiz çalışan 13 kadın da gözaltına alındı.

Kırklareli, İstanbul ve Tekirdağ’da yabancı uyruklu kadınların zorla çalıştırıldığı bilgisine ulaşan İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şubesi Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. 3 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda 15 şüpheli yakalandı. Yabancı uyruklu 13 kadın ise gözetim altına alındı. Yakalanan şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramada tabanca fişeği, bıçak, bilezik, kadınların elde ettiği gelirlerin yazıldığı not defteri, 13 cinsel içerikli obje, 40 gram uyuşturucu, kadınlara ait pasaportlar ve 275 litre kaçak içki ele geçirildi. Gözaltına alınan 15 şüpheliyle ilgili soruşturma sürürken, kadınların sınır dışı edileceği belirtildi.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu