Çorlu

Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs

Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ile Çevre Temizlik Vergisi’nin 2024 yılı 1. taksit ödemesi 31 Mayıs 2024 Cuma günü sona eriyor. Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Dağ, mağduriyetlere karşı vatandaşlara uyarıda bulundu.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Doğukan Dağ, Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ile Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs 2024 Cuma günü sona ereceğini hatırlatarak doğabilecek mağduriyetlere karşı vatandaşlara uyarıda bulundu.

Başkan Yardımcısı Dağ yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşlarımız belediyemize olan Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ile Çevre Temizlik Vergisi 2024 yılı 1. taksit ödemelerini 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai saati bitimine kadar ödeyebilecekler. Veznelerimiz ödemelerde yaşanacak yoğunluklar da göz önüne alınarak 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günleri de hizmet vereceklerdir. 444 99 59 numaralı iletişim hattımızı arayan vatandaşlarımız, çağrı merkezimizden ilgili borçlarını da öğrenebilirler.”

Başkan Yardımcısı Dağ ayrıca veznelerde yaşanabilecek olası yoğunluğa karşı ilgili ödemelerin son güne bırakılmaması konusunda da uyarıda bulundu.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu