Siyaset

Vekil Aday Adayı Uzun’dan Saray Çıkarması


İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Zeki Uzun, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Vekil aday…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Zeki Uzun, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Vekil aday adaylığını açıkladığı günden bu yana büyük bir özveriyle çalışan Vekil aday adayı Zeki Uzun, bugün İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Murat Öztürk’ü ziyaret etti.

Fikir alışverişinin bol yapıldığı ziyarette gündem yaklaşan genel seçimler ve Saray İlçesi’nin sorunlarıydı. Teşkilat üyelerine kendini ve vaatlerini anlatan Uzun, vekil olduğu zaman Saray’ın tüm sorunlarını kökünden halledeceğinin altını çizerek şu ifadeleri kullandı:

” Ziyaretlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Dediğimiz gibi Tekirdağ’ımızı ilçe ilçe geziyoruz. Sorunları, önerileri bizzat yerinde dinliyoruz. Bugün de İYİ Parti Saray İlçe Başkanımız Öztürk’ü ziyaret ettim. Teşkilat üyelerimize ve başkanımıza vaatlerimi anlattım. Saray İlçesi’nin sorunlarını ve halkımızın taleplerini de not ettim. Halkımıza söz veriyorum. Vekil olduğum an tüm Tekirdağ’ın olduğu gibi Saray İlçemizi’nde beline kambur olan tüm sorunlarını çözeceğim.

Halkımız müsterih olsun. Saray halkıyla tarih yazacağız. Bu duygu ve düşüncelerle misafirperverliğinden dolayı Başkanımız Öztürk’e ve yönetimine teşekkür ediyor, üstün başarılarının devamını diliyorum.” dedi

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu