Yaşam

VATANİ GÖREVİNİ YAPAN UZMAN ÇAVUŞ İNTİHAR ETTİ

Hatay Yayladağı’nda vatani görevini yapan evli ve bir çocuk babası Uzman Çavuş Ümit Özkul, birliğinde intihar ederek hayatını kaybetti. 1…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Hatay Yayladağı’nda vatani görevini yapan evli ve bir çocuk babası Uzman Çavuş Ümit Özkul, birliğinde intihar ederek hayatını kaybetti.

1 çocuk babası 29 yaşındaki Ümit Özkul’un Bağlık Mahallesi’nde yaşayan annesi Gülşen Özkul ve babası Mehmet Özkul’a acı haber Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru ve askeri yetkililer tarafından verildi. Uzman Çavuş Ümit Özkul’un baba ocağı Bartın’da sonsuzluğa uğurlanacağı öğrenildi.

+1
0
+1
2
+1
3
+1
1
+1
8
+1
6

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir Yorum

  1. Siz nasıl haber yapıyorsunuz intihar deyip geçiyorsunuz hicmi ailesini düşünmüyorsunuz yürekler yanmış ateş düştüğü yeri yakmış bugün 3 cu günü bizler cenazemizi dah toprağa bile veremedik Çerkezköy haber kadar olamadınız bununla ilgili onlarca haber okudum sizin yaptığınız haber kadar vicdansızca bir haber yazıklar olsun size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu