Tekirdağ

Vali Soytürk Yapımı Devam Eden Hastaneyi Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Recep Soytürk, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tarafından yaptırılan 100 yataklı ÇOSB Kapaklı Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler tarafından karşılanan Vali Soytürk, sonrasında yapımı devam eden hastane hakkında yetkililerden brifing aldı.

Ardından Vali Soytürk, hastaneyi gezerek incelemelerde bulundu.

70 dönüm arazi üzerine yapılan ÇOSB Kapaklı Devlet Hastanesi, 20 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek. Hastanede 274 araçlık açık otopark yer alacak.

Son teknoloji cihazlarla donatılacak hastanede 42 Polikliniğin yanı sıra Mikrocerrahi ve Yanık Ünitesi de bulunacak. Bununla birlikte ÇOSB Kapaklı Devlet Hastanesine 5 ameliyathane, 14 yoğun bakım ünitesi yapılacak.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu