Tekirdağ

Vali Soytürk ve Protokol Üyeleri Süleymanpaşa Sahil Bot Komutanlığı Personeli İle Bayramlaştı

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, TBMM 29. Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Milletvekilleri Mestan Özcan, Çiğdem Koncagül, Tekirdağ Eski Milletvekili Mustafa Yel ve protokol üyeleri, Ramazan Bayramı münasebetiyle Süleymanpaşa Sahil Bot Komutanlığını ziyaret etti.
Süleymanpaşa Sahil Bot Komutanı Rıdvan Ateş ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personeli tarafından karşılanan Vali Soytürk ve protokol üyeleri, Bot Komutanı Rıdvan Ateş ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personeli’nin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak iyi bir bayram geçirmelerini temenni etti.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu