Tekirdağ

Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk Şehit Gökçen Koşal’ın Ailesini Ziyaret Etti

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk Hanımefendi, 14.07.2021 tarihinde Süleymanpaşa ilçemizde yaşanan bir asayiş olayına müdahale etmek üzere gittiği olay yerinde uğradığı saldırı sonucu Şehit olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi Gökçen Koşal’ın ailesini ziyaret etti.

Ziyarette Şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenen Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk, hal ve hatırlarını sorarak bir süre sohbet ettiler.

Ziyarette konuşan Vali Soytürk; “Bu topraklarda başımız dik ve özgürce yaşayabilmemizi sağlayan Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir. Devletimizin var olmaya devam etmesi, Ulusumuzun bağımsız olması ve ülkemizde huzurlu, mutlu, şerefli ve onurlu bir şekilde hayatımızı sürdürmemizi sağlayan Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir.” dedi.

Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk’e ziyaretleri sırasında Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Özdemir eşlik etti.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu