Tekirdağ

Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk Perküsyon&Ritim Gösterisini İzledi

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk Hanımefendi, Ritm-i Ahenk Grubu’nun Perküsyon&Ritim Gösterisi’ni izledi.

Düzenlenen gösteride opera eserleri, Balkan ezgileri ve Türk müziğinden oluşan çeşitli eserler dinleyicilere beğenisine sunuldu.

Şef Faruk Güley eşliğinde sahnelenen gösteri, dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Gösterinin ardından Şef Faruk Güley’e çiçek taktim eden Vali Soytürk; “ Bu akşam muazzam bir müzik dinletisi ile başbaşa idik. Şefimizi ve Ritm-i Ahenk Grubu’nu tebrik ediyorum.” dedi.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde sahnelenen gösteriyi Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk’ün yanı sıra Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Tekirdağ Valiliği Roman Koordinatörü Süleyman Karatepe ve çok sayıda vatandaş izledi.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu