Tekirdağ

Vali Soytürk Türk Metal Sendikası Pevrul Kavlak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

Valimiz Sayın Recep Soytürk, Kapaklı ilçemiz ziyaretleri kapsamında Türk Metal Sendikası tarafından yaptırılan 24 derslikli Türk Metal Sendikası Pevrul Kavlak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yapımı büyük ölçüde tamamlanan okulu gezen Vali Soytürk, okul hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Sn. Pevrul Kavlak’a bir süre sohbet eden Vali Soytürk, eğitime yaptıkları katkılar sebebi ile Başkan Kavlak ve Türk Metal Sendikası üyelerine teşekkür etti.

Türk Metal Sendikası Pevrul Kavlak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Elektrik- Elektronik Teknolojisi, Plastik Teknolojisi alanlarında eğitim verilecektir. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde 136 öğrencimiz ders başı yapacaktır.  

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu