Tekirdağ

Vali Soytürk Güçlendirmesi Yapılan Okulu Ziyaret Etti


Valimizi Sayın Recep Soytürk, Muratlı ilçemiz ziyaretleri kapsamında Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından güçlendirilmesi yaptırılan Mehmet…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Valimizi Sayın Recep Soytürk, Muratlı ilçemiz ziyaretleri kapsamında Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından güçlendirilmesi yaptırılan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nu ziyaret etti.

Okulu gezerek incelemelerde bulunan Vali Soytürk yetkililerden bilgi aldı.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, deprem testleri sonucu güçlendirmeye alınmıştır. 25.07.2023 tarihinde güçlendirme çalışmalarına başlanmış olup yakın zamanda bitirilmesi planlanmaktadır.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu