Tekirdağ

Vali Soytürk Emniyet Teşkilatı Mensupları ve Şehit Aileleri İle İftar Yaptı

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Polis Haftası münasebetiyle Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen İftar Programı’na katıldı.

Tekirdağ Polisevi’nde düzenlenen İftar Programı’na Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ün yanı sıra Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Adalet Komisyonu Başkanı Naci Ergin, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Askeralma Bölge Başkanı Per. Alb. Davut Kulalar, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, İl Müftüsü Mustafa Soykök, Emniyet Müdürleri, Polis Memurları ve Şehit Aileleri katıldı.

Programda bir konuşma yapan Vali Soytürk; “Bugün Emniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. yıldönümü münasebetiyle bir aradayız. Güzel bir gün, hayırlı bir gün, bir Cuma günü. Yine hayırlı bir gece, Kadir Gecesi.  Cumanız ve Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bugün Emniyet Teşkilatımızla beraberiz, mesai arkadaşlarımızla beraberiz, Şehit Ailelerimizle beraberiz. Nasip olursa bayrama ulaşacağız. Şehit Ailelerimizle bir araya geleceğiz. Hep beraberiz. Çok şükür.

Ben bu akşamın tertip edilmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sizlere de şimdiden hayırlı Bayramlar diliyorum.” dedi.

 

İlgili Makaleler
Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu