Çorlu

Vali Soytürk Çorlu Kaymakamlığını Ziyaret Etti


Tekirdağ valisi Recep Soytürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla Çorlu Kaymakamı olan  Murat Eren’i ziyaret…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ valisi Recep Soytürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararıyla Çorlu Kaymakamı olan  Murat Eren’i ziyaret etti.

Ziyarette Çorlu Kaymakamı Murat Eren ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Soytürk, ardından Kaymakamlık makamında Kaymakam Eren’le bir süre görüştü. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu