Tekirdağ

Vali Soytürk Atletizm Sporunda Altın Madalya Kazanan Özel Sporcuyu Makamında Kabul Etti

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Antalya’da düzenlenen Down Sendromlular Dünya Spor Oyunları’nda (Trisome Oyunları) Atletizm sporunda 3 farklı branşta dünya rekoru kırarak altın madalya almaya hak kazanan Özel Sporcumuz Emirhan Akçakoca’yı makamında kabul etti.

İlimizin yetiştirdiği Başarılı Sporcu Emirhan Akçakoca’yı tebrik eden Vali Soytürk“ Türkiye’nin ve Tekirdağ’ın gururu oldun. Seni yetiştiren ailene, öğretmenlerine ve antrenman hocalarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Emirhan Akçakoca’ya ziyaretleri sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Antrenörü Lokman Öksüz eşlik etti.

Emirhan Akçakoca, Down Sendromlular Dünya Spor Oyunları’nda uzun atlama, 4*100 ve 4*400 dallarında dünya rekoru kırarak altın madalya almaya hak kazanmıştır. Triathlon, 800 m koşu, 1500m koşu, 1500m yürüyüş dallarında gümüş madalya almaya hak kazanmıştır.  200m koşu, 100m Koşu, 800m yürüyüş’te ise bronz madalya almaya hak kazanmıştır.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu