Tekirdağ

Vali Soytürk 5. Kolordu Bandosu’nun Konserini İzledi

Valimiz Sayın Recep Soytürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında 5. Kolordu Bölge Bando Komutanlığı tarafından düzenlenen konseri izledi.
Tekira AVM’de düzenlenen konserde bando takımı tarafından 30 Ağustos Zafer Marşı, Plevne Marşı, Vatan Marşı, Sakarya Marşı, Anafartalar Marşı gibi kahramanlık konulu marşlar seslendirildi.
Vali Soytürk konserin ardından Bando Şefi ve bando takımı üyelerini tebrik etti. 
Düzenlenen konser, Vali Soytürk’ün yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Uğurlu, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Arkeralma Bölge Başkanı Per. Alb. Davut Kulalar ve vatandaşlar tarafından izlendi.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu