Yaşam

Vali Bilgin: Herkesin en az bir fidanı toprakla buluşturması gerekir

 

KIRKLARELİ’de  21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle düzenelenen  fidan dikim etkinliğine  katılan Kırklareli  Valisi Osman Bilgin, ağaç dikmenin önemine vurgu yaparak  “Ağaç demek su demek, hayat demektir. Herkesin en az bir fidan toprakla buluşturması gerekir.”dedi.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle Gazi Mustafa Kemal, İlkokulu’nda ağaç dikme etkinliğine katıldı. Burada ağaç dikimi yapan Bilgin, ağaç dikmenin önemine vurgu yaparak, “Ağaç ve su olmadan bir hayat düşünemeyiz. Ağaç demek su demek, hayat demektir. Herkesin en az bir fidanı toprakla buluşturması gerekir.”dedi.

Konuşmaların ardından Vali Bilgin, eşi İlknur Bilgin, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uğur Özmen, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu ile Orman İşletme Müdürü Önder Terzi tarafından okulun bahçesine çam fidanı dikildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu