Tekirdağ

Vali Aziz Yıldırım Şehit Polis Memuru Münir Alkan’ın Ailesini Ziyaret Etti

Vali Aziz Yıldırım, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle 15 Temmuz 2016 günü yaşanan darbe girişiminde İstanbul Boğaziçi Köprüsünde görevini ifa ederken şehit olan Polis Memuru Münir Alkan’ın ailesini ziyaret etti.

Kuran-ı Kerim okunarak dua edilen ziyarette Vali Yıldırım, şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Şehit Polis Memuru Münir Alkan hakkında ailesiyle konuşan Vali Yıldırım, Şehidimizi ve diğer tüm 15 Temmuz Şehitlerini hayırla yad etti.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Vali Yıldırım; “Vatanımız uğruna hayatını feda eden Şehitlerimize ve Gazilik onuruna erişen Milletimizin asil evlatlarına  minnet ve şükran borçluyuz. Onlar sayesinde Millet Meclisimiz ve kurumlarımız ele geçirilemedi, milli irade gasp edilemedi ve istiklalimize, istikbalimize pranga vurulamadı.

Şehitlik mertebesine ulaşan Vatan evlatlarına Yüce Allah’tan rahmet diliyor, Gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum. “ dedi.

Vali Yıldırım’a ziyaretleri sırasında Garnizon Komutanı Tuğgeneral Şahin Yenilmez, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu eşlik etti.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu