Tekirdağ

Vali Aziz Yıldırım Muharrem Ayı Aşure ve Kurban Programına Katıldı

Vali Aziz Yıldırım, Cem Vakfı Marmaraereğlisi Şubesi tarafından düzenlenen  Muharrem Ayı Aşure ve Kurban Programı’na katıldı.

Düzenlenen programda Muharrem ayı münasebetiyle pilav ve vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Vali Yıldırım, vatandaşların Muharrem Ayı’nı tebrik ederek programı düzenleyen Cem Vakfı Marmaraereğlisi Şubesi Başkanı Ali Karakuş ve emeği geçen diğer yetkililere teşekkür etti.

Marmaraereğlisi ilçemizde düzenlenen programa Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan, Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Cem Vakfı Marmaraereğlisi Şubesi Başkanı Ali Karakuş ve vatandaşlar katıldı.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu