Tekirdağ

Vali Yıldırım Atletizmde Dereceye Giren Sporcuları Makamında Kabul Etti


Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Atletizm branşında farklı kategorilerde düzenlenen ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcuları makamında kabul etti. Ziyaret…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Atletizm branşında farklı kategorilerde düzenlenen ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcuları makamında kabul etti.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Vali Yıldırım, “Bu formunuzu, bu disiplininizi muhafaza edin. İnşallah ilerde Dünya ve Avrupa’da düzenlenen müsabakalarda ve olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil edersiniz. Sizleri, ailelerinizi ve hocanızı tebrik ediyorum.  Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Sporculara ziyaretleri sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ve Atletizm Milli Takım Antrenörü Metin Emin eşlik etti.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu