Tekirdağ

Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanma Suçu İle Mücadele Semineri Düzenlendi

Tekirdağ Valiliği Yazı İşleri Müdürlüğü ve Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanma Suçu İle Mücadele Semineri düzenlendi.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminere Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ün yanı sıra Vali Yardımcısı Asalet Karabulut, Başsavcı Vekili Uğur Özcan, İç Güvenlik ve Strateji Dairesi Başkanlığı Planlama ve Koordinasyon Çalışma Grubu Başkanı Yaşar Çakmak, İl Emniyet Müdür Vekili Fatih Bozboyacı, Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu ve kurum yetkilileri katıldı.

Düzenlenen seminerde Planlama ve Koordinasyon Çalışma Grubu Başkanı Yaşar Çakmak uyuşturucu madde kullanan bireyler ile ilgili yapılan bilimsel araştırmalar hakkında katılımcıları bilgilendirildi.

Ardından programa katılanlar söz alarak sorular sordular ve konu ile ilgili düşüncelerini ifade ettiler.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu