Yaşam

Uyku Setleri Fiyatları

Uyku Setleri Fiyatları

Uyku seti Fiyatları kış ayları için özel olarak üretilmiş yastık kılıfı, çarşaf, yorgan ve nevresimden oluşan özel tasarımlı tekstil ürünüdür. Uyku setleri ranforce kumaş veya pamuk saten türü kumaştan üretilebilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan uyku setleri günümüzde oldukça tercih edilmektedir.  odası için özel olarak tasarlanmış  uyku seti modelleri kaliteli bir uyku deneyimi yanı sıra gençlerin tercih edecekleri pek çok tasarımları içermektedir.

Yastık kılıfı yastık yüzeyinde takılarak hem yastığın sürekli kirlenmesini ve yıkamaya bağlı olarak deforme olmasını önler hem de pamuksu yapısıyla cildin uyku anında bile hava almasına yardımcı olur böylece terlemeye bağlı olarak oluşabilecek cilt sorunlarının önüne geçmiş olacaktır. Çarşaf yatağın üst yüzeyini tamamen kaplayacak şekilde serilir. Kullanımı ve temizliği oldukça pratiktir.

Yorgan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorganlar tek kişilik, çift kişilik ve bebek yorganı olmak üzere bölümlere ayrılmıştır. Kimi yorganlar çamaşır makinesinde yıkanabilir türde olurken kimisi kurutmalı makinelerde yıkanıp kurutulabilmektedir. Yorgan alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında iki özellik bulunur. Bunlardan biri yorganın kumaş kalitesi diğeri ise yorganın içi ve kalitelisidir.

Yorgan kumaşı sağlıklı ve nefes alan bir yüzeye sahip pamuklu kumaşlardan olması önceliklidir. Bunun yanı sıra naylon yorganlar sıcak tutacak düşüncesiyle satın alınsa bile cilt sağlığı ile uyumlu olmayacak ve istenilmeyen cilt sorunlarının ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır.

Yorganın iç yüzeyi de kumaşı kadar önem taşımaktadır. İçi pamuklu yorganlar tabi ki ilk tercih olacaktır. Bunun yanı sıra elyaf yorganlar da çokça tercih edilmektedir. Elyaf yorganlar iki türlü olur bir naylon elyaf diğeri pamuklu elyaf bu sebeple pamuklu elyaf yorganlar tek tercih olmalıdır.

Nevresim Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Nevresim yorganın üzerine geçirilen kılıflardır. Yorganın çabuk kirlenmesini önleyerek, fazla yıkamaya maruz kalmamasına ve deforme olmamasına yardımcı olur. Ayrıca kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan yapılmış  uyku seti uyku düzenine tam destek olmaktadır. Bu nedenle nevresim alırken de kumaş türünün ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunmalı ve en doğru uyku setleri seçilmelidir.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu