DepremYaşam

Ünzile Öğretmen, Eşi ve Zeynep Bebek Depremde Hayatını Kaybetti: Sonsuzluğa Uğurlandılar!


Depremde hayatını kaybeden Ünzile öğretmen ve 3,5 aylık bebeği Zeynep, Kapaklı’da son yolculuklarına uğurlandı. Gaziantep Nurdağı’nda meydana gelen depremde hayatını…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Depremde hayatını kaybeden Ünzile öğretmen ve 3,5 aylık bebeği Zeynep, Kapaklı’da son yolculuklarına uğurlandı.

Gaziantep Nurdağı’nda meydana gelen depremde hayatını kaybeden Ünzile Öğretmen ve 3,5 aylık bebeği Zeynep Kapaklı’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık depremin ardından yurdun dört bir yanına acı haberler gitmeye başladı. Ailesi ile birlikte depreme Gaziantep’te yakalanan Öğretmen Ünzile Özçakar, eşi Hakan Özçakar, 3,5 aylık bebeği Zeynep ve 2 yaşındaki çocuğu ile birlikte depremde enkaz altında kaldı. Enkazdan sağ çıkarılamayan Özçakar ailesinin 4 ferdi de hayatını kaybetti.

KAPAKLI’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Öğretmen Ünzile Özçakar ve 3,5 aylık bebeği Zeynep’in cenazesi, ailesinin yaşadığı Kapaklı’ya getirildi. Cenazeler,  öğle namazına müteakip Mevlana Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Kapaklı Şehir Mezarlığına defnedildi.

EŞİ VE 2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU AĞRI’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Depremde hayatını kaybeden Hakan Özçakır’ın da eşi gibi öğretmen olduğu ve 2 yaşındaki çocuğu ile birlikte memleketi Ağrı’da toprağa verildiği öğrenildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu