Asayiş

UMUT YOLCULUĞU TEKİRDAĞ’DA SON BULDU

Tekirdağ’da Avrupa ülkelerine gitmek için gizlice TIR’ın dorsesine binen Suriye uyruklu 2 kaçak göçmen, polis tarafından yakalandı. Süleymanpaşa ilçesine bağlı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ’da Avrupa ülkelerine gitmek için gizlice TIR’ın dorsesine binen Suriye uyruklu 2 kaçak göçmen, polis tarafından yakalandı.

Süleymanpaşa ilçesine bağlı Altınova Mahallesi’nde bulunan araç parkında TIR’ın dorsesinde kaçak göçmenlerin bindiği ihbarı yapıldı.

İhbar üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kısa sürede parka gitti.

Polis TIR’ın dorsesinde yaptığı aramada Suriye uyruklu 2 kaçak göçmeni yakaladı. Kaçakların çantalarında yapılan aramada şişme lastik bot bulundu. Göçmenlerin, TIR’ın dorsesinin mührünü söküp Avrupa ülkelerine gitmek için kaçak olarak TIR’a bindikleri belirlendi.

Kaçak göçmenler, İl Göç İdaresi’ne teslim edildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu