Ekonomi

ULUSKON, BAE 52’nci Milli Günü resepsiyonuna katıldı | Ekonomi

 

Resepsiyon, Birleşik Arap Emirlikleri’nin kültürüne ve misafirperverliğine özgü muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. Başkan Atasoy, etkinlikte karşılıklı birliği ve ticari potansiyel üzerine görüş alışverişinde bulundu. Özellikle enerji, yatırım, ithalat-ihracat ve inşaat sektörü gibi alanlarda daha fazla iş birliği fırsatlarını ele alındı. Atasoy, Türk iş insanlarının Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki mevcut yatırım ve iş birliği imkânlarını artırma kararlılığını vurgulayarak, “İki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi için karşılıklı çabalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 Etkinlikle, her iki ülke arasındaki dostane ilişkilerin daha da güçlenmesine destekte bulunarak, gelecekteki iş birliği ve ortaklıkların güçlenmesine katkıda bulunmaya devam etmek amaçlanıyor. 

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu