Tekirdağ

Ulaşımda Toplu Taşımacılığa Yönelik Denetimler Sıklaştırıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi ekipleri, diğer kurumlarla koordineli bir şekilde yapılan çalışma kapsamında, Tekirdağ’da toplu taşıma faaliyetinde bulunan araçlara yönelik denetim gerçekleştirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Trafik Ekipleri ile koordineli bir şekilde, mevzuata aykırı, yetkisiz/izinsiz ve güvensiz taşımacılığı engellemek, vatandaşların ulaşım ihtiyacının hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde, doğrudan belli bir zaman ve ücret tarifesine tabi bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak için alternatif ulaşım sistemini oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde araçlar, izin belgelerinden araç ve sürücülerin evraklarına kadar tüm belgeler kontrol edildi.

Toplu taşıma alanında denetimlerin sıklaştırıldığını, bundan sonra da belirli periyotlarda devam edeceğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Halkımıza kaliteli ve sürdürülebilir toplu taşıma hizmetini, konforlu ve güvenli bir şekilde sunmak amacıyla denetimlerimizi sıklaştırdık.

Diğer yetkili kurumlarla birlikte gerçekleştirdiğimiz denetimlerimize bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu