SEO

Türkiye Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır? BES İptali Nasıl Yapılır?

Türkiye Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır? BES İptali Nasıl Yapılır?

Günümüzde, finansal geleceğinizi güvence altına almak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan biri de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) olarak adlandırılan önemli bir tasarruf aracıdır. Türkiye’de BES hizmeti sunan birçok kurum vardır bunlardan biri ise en çok Google arama motorunda aratılan Türkiye Hayat Emeklilik firmasıdır. Bu firma Google’da en çok, BES İptal, Türkiye Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri, Türkiye Hayat Emeklilik BES ve Türkiye Hayat Emeklilik BES İptal kelimeleri ile atılmıştır.

Türkiye Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri ile İletişim

Türkiye Hayat Emeklilik, müşteri hizmetleri şikayet, öneri veya bilgi için iletişim numaraları şöyledir:

 

Telefon: +90 (850) 202 20 20

Sigorta Fax: (0212) 355 64 64

Emeklilik Fax: (0212) 310 39 99

Sigorta için E-posta: bilgi@turkiyesigorta.com.tr

Emeklilik için E-posta: bilgi@turkiyehayatemeklilik.com.tr

Müşteri İletişim Merkezi Adresi: Levent Mah. Çayır Çimen Sok. No:7 34330 Levent-Beşiktaş/İSTANBUL

Sağlık Sigortası İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için E-posta: sim@turkiyesigorta.com.tr

Türkiye Hayat Emeklilik, şikayetleriniz veya talepleriniz için yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu yazı Çorlu’da Haber SEO editörleri tarafından oluşturulmuştur. Yazı içinde ki iletişim numaraları kendi sitelerinden alınmıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu