Tekirdağ

TÜRK STANDARTLARI ENSİTÜTÜSÜ 2. GÖZETİM TETKİKLERİ TAMAMLANDI

TÜRK STANDARTLARI ENSİTÜTÜSÜ 2. GÖZETİM TETKİKLERİ TAMAMLANDI


27/10/2022 16:05:12

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2018 Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sisteminden oluşan Entegre Yönetim Sistemi Belgelerinin devamı için TSE Denetçileri tarafından yapılan 2. Gözetim Tetkikleri tamamlandı.

TSE Tetkik Heyeti tarafından 24-25-26-27 Ekim 2022 tarihlerinde, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen denetim süreci, Yeni Hizmet Binasındaki Konferans Salonunda gerçekleşen Dış Tetkik Kapanış Toplantısında değerlendirildi. Kapanış toplantısı, TSE Denetçileri tarafından Entegre Yönetim Sistemleri denetiminde minör ya da majör herhangi bir uygunsuzluğun bulunmadığı ve tetkik sürecinin olumlu geçtiğine dair geri bildirim yapılmasıyla tamamlandı.

Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları,  Şube Müdürleri ile Entegre Yönetim Sistemini icra etmekten sorumlu birimler katıldı.

Başkan Albayrak, “Vatandaşlarımız ve Tekirdağ için çalışmalarımıza dün olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz”

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak hizmetlerini sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde vatandaş odaklı gerçekleştirdiklerini belirterek, “Entegre Yönetim Sistemleri, vatandaş memnuniyetinin sürdürülebilmesi açısından bizim için önemli bir yerde duruyor. TSE Denetçileri tarafından gerçekleştirilen tetkik sürecinin olumlu geçtiğine dair aldığımız geri bildirim bu anlamda bizi çok mutlu etti. Vatandaşlarımız ve Tekirdağ için çalışmalarımıza dün olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu