Kırklareli

Türk Kızılayı’ndan Kırklareli’de ‘sağlıklı yaşam’ yürüyüşü

Vahit İŞBAŞARAN / KIRKLARELİ, (DHA)- TÜRK Kızılayı Kırklareli Şubesi gönüllüleri, sağlıklı yaşama dikkat çekmek için yürüyüş gerçekleştirdi.

Kızılay Kırklareli Şubesi tarafından, kentte Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda sağlıklı yaşam için yürüyüş etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Kırklareli Vali Yardımcısı Elif Canan Tuncer ile Kızılay gönüllüleri katıldı. Etkinlikte konuşan Vali Yardımcısı Tuncer, sağlıklı bir yaşam için hareketin önemli olduğunu belirtti. Tuncer, özellikle gençlerin daha çok sportif faaliyetlerde bulunması gerektiğini belirtti.

Türk Kızılay’ı Kırklareli Şubesi başkanı Volkan Göç, yürüyüşe katılanlara teşekkür etti.Yapılan konuşmaların ardından gönüllüler gar binasına kadar yürüdüler.(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu