Yaşam

Trakya Üniversitesi uygulama otelinin tadilatı yapılacak


Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-TRAKYA Üniversitesi ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında ‘Konaklama tesislerinde ve sağlık turizminde hizmet sunum kalitesinin artırılması’ projesinin imza töreni…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-TRAKYA Üniversitesi ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında ‘Konaklama tesislerinde ve sağlık turizminde hizmet sunum kalitesinin artırılması’ projesinin imza töreni gerçekleştirildi.

Projenin uygulama sözleşmesi Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin tarafından imzalandı. İmza töreninde, Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı ve SKS Daire Başkanı Öğr. Gör. Burak İşçimen de yer aldı.

Trakya Üniversitesi tarafından sunulan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2023 Yılı Turizmin Geliştirilmesi ve Çeşitlendirilmesi Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan ‘Konaklama tesislerinde ve sağlık turizminde hizmet sunum kalitesinin artırılması’ başlıklı projenin sözleşmesi imzalandı. Trakya Üniversitesi ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında turizm alanında iş birliğine yönelik olarak yapılan protokolle Trakya Üniversitesi uygulama otelinin tadilatının gerçekleştirilmesi ve otelin makine ve ekipmanlarının yenilenmesi hedefleniyor. İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak, Trakya Kalkınma Ajansı’na ve Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e verdikleri destek için teşekkür etti. Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin de bölgenin gelişmesi ve kalkınması için önem arz eden konularda kurumlara destek olmaya devam ettiklerini belirterek, projenin hayırlı olmasını diledi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu