Yaşam

Trakya Üniversitesi odyoloji bölümü öğrencilerinden TÜBİTAK’a rekor başvuru


TRAKYA Üniversitesi odyoloji bölümü öğrencileri, 12 farklı proje ile TÜBİTAK’a başvuru yaptı. Sağlık Bilimleri Fakültesi odyoloji bölümü öğrencilerinden Perihan Büşra…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TRAKYA Üniversitesi odyoloji bölümü öğrencileri, 12 farklı proje ile TÜBİTAK’a başvuru yaptı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi odyoloji bölümü öğrencilerinden Perihan Büşra Koktay, Zelal Ekinci, Zekeriya Yıldırım, Vesile Kasap, Ceren Bodur, Elif Tuğçe Uysal, Miray Kanatlı, Ahmet Oğuzhan Özmert, Müyesser Kaya, Yurdagül Melek Erkiraz, Senanur Agas ve Zeynep Sultan Evin, on iki ayrı TÜBİTAK-2209-A projesine başvuru gerçekleştirdi.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, proje başvurusu yapan odyoloji bölümü öğrencilerini Rektörlükte ağırladı. Ziyarette proje aşamasında öğrencilere destek sağlayan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sedat Üstündağ, Odyoloji Bölümü Başkanı Doç. Dr. Erdoğan Bulut, Dr. Öğr. Üyesi Memduha Taş, Dr. Öğr. Üyesi Şule Yılmaz, Öğr. Gör. Murat Arslan ile Teknoloji Transfer Merkezi Müdürü Prof. Dr. Tolga Sakallı, Öğr Gör. Serdar Özer ve Öğr. Gör. Burcu Ören Özer de yer aldı.

Erhan Tabakoğlu, “Üniversitelerde pek çok TÜBİTAK projesi yapılıyor. Ancak bunu lisans seviyesinde yapabiliyor olmak gurur verici. Aynı zamanda örnek niteliğinde bir çalışma bu. Hiçbir başarı tesadüfen olmuyor. Altında emek ve fedakârlık var. Bu anlamda hem öğrencilerimi hem de onlara ışık tutan, yol gösteren değerli hocalarımı tebrik ediyorum” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu