Sakarya

Traktör, gelin arabası oldu

Levent KIZILASLAN/KARASU(Sakarya),(DHA)-SAKARYA’da çiftçilik yapan damat Oğulcan Bir (25), kendisine ait traktörü süsleyip, gelin arabası yaptı. Gelin Beyza Bir (23) de traktöre binip, düğün salonuna gitti.
Karasu ilçesinde çiftçilik yapan Oğulcan Bir, Beyza Bir ile dünyaevine girdi. Damat Bir, düğün öncesi gelin arabası olarak süslediği traktörü ile Beyza Bir’in evinin önüne gitti. Traktörün gelin arabası olduğunu gören gelin ile diğer misafirler şaşkınlık yaşadı. Aziziye Mahallesi Eski Hastane Caddesi’ndeki gelin alma merasiminin ardından çift, bir kısmı traktörlerden oluşan konvoyla kornalar çalarak, aynı mahalledeki düğün salonuna gitti. Oğulcan Bir, “Zaten çocukluktan beri araba sevgisi var. Bu işlerin okulunu okumadık ama bu işler için okumayı bıraktık. Çocukluktan gelen bir hevesim vardı. Araba ve traktör sevgimiz vardı” dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu