Tekirdağ

TRAFİK HAFTASI KUTLANDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın yanı sıra İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün katılımıyla düzenlenen ‘Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası’ kutlama etkinliği Sahil Dolgu Alanda gerçekleştirildi.

Etkinliğe katılan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, standları gezerek yetkililerden bilgi aldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı standını da ziyaret eden Vali Yıldırım, Genel Sekreter Yardımcısı ve Ulaşım Dairesi Başkanı Erdin Eral’dan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Kutlama Programında, Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sahil dolgu alanda kurulan standta öğrencilere, trafik konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Çocukları ve vatandaşları, trafik konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla bastırılan çeşitli broşür ile kalem, not defteri, silgi gibi kırtasiye ve promosyon ürünleri de çocuklara hediye edildi.

Trafik Haftası’nın önemine değinen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Trafik, bir şehirde yaşayan herkesi ilgilendiren oldukça önemli bir konu. Özellikle çocuklarımızın trafik kuralları konusunda bilgilendirilmesi gerekiyor. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak trafik konusunda halkımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek için bu konuda çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Trafik haftası dolayısıyla, Emniyet ve Jandarma gibi diğer paydaşlarımızla birlikte düzenlenen etkinlikte halkımızla bir araya gelindi. Faydalı bir etkinlik oldu. Trafik haftası kutlu olsun” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu