Yaşam

Toplanmayan Çöpler Vatandaşı Çileden Çıkardı!


Çorlu Alipaşa Mahallesi’nde günlerdir toplanmayan çöpler, vatandaşları çileden çıkardı. Mahalle sakinleri, çöplerin birikmesi nedeniyle çevre kirliliğinin arttığını ve sağlık sorunlarına…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu Alipaşa Mahallesi’nde günlerdir toplanmayan çöpler, vatandaşları çileden çıkardı. Mahalle sakinleri, çöplerin birikmesi nedeniyle çevre kirliliğinin arttığını ve sağlık sorunlarına neden olduğunu belirterek, belediye yetkililerinden çözüm beklediklerini söyledi.

Alipaşa Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, çöplerin toplanmaması nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Mahalle sakinlerinden Veli Yılmaz, “Çöpler biriktiği için çevre kirliliği artıyor. Ayrıca, çöplerden çıkan sinekler ve haşereler nedeniyle sağlık sorunları yaşıyoruz. Belediye yetkililerinden bir an önce çöplerin toplanmasını istiyoruz” dedi.

Bir başka vatandaş ise, “Çöpler toplanmadığı için evimizin önünden geçemiyoruz. Çöpler, rüzgarla birlikte caddelere ve sokaklara saçılıyor. Bu durum, görüntü kirliliğine de neden oluyor” diye konuştu.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu