Yaşam

Togg, Süleymanpaşa Yollarında

TEKİRDAĞ,(DHA) – TÜRKİYE’nin yerli ve milli otomobili Togg, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde vatandaşların yoğun ilgisini çekti.

Tekirdağ Valililiği önünde geçtiğimiz hafta sergilenen Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg ile Süleymanpaşa ilçesinde denem sürüşleri yapıldı.

Süleymanpaşa merkezde Altınova Sahili, Alkaya Paşa Sahili, Hükümet Caddesi,  Karacakılavuz ve Banarlı gibi kırsal mahallelerde Togg’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bazı vatandaşlar araçla deneme sürüşü yaptı.

Togg ile deneme sürüşü gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Hepimizin gurur kaynağı olan Togg, Süleymanpaşa’mıza, Tekirdağ’ımıza çok yakıştı. Bu gururu herkes yaşasın diye, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg’u vatandaşlarımızla buluşturuyoruz.

Türkiye Yüzyılı vizyonunun sembollerinden olan Togg, hemşehrilerimizden tam not alıyor. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Allah nazarlardan korusun” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu