Çorlu

Ters Ev 23 Nisan’da Açılıyor

Çorlu’da ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatacak Ters Ev, 23 Nisan’da kapılarını açıyor.

Çorlu Belediyesinin kültür, sanat ve turizm alanındaki yeni projelerinden biri olan Ters Ev, açılış için gün sayıyor. Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda açılışı gerçekleştirilecek olan Ters Ev, bilhassa çocukların ilgisini çekecek eğlenceli bir yapı olarak hazırlandı. İç içe illüzyonların yer aldığı ve eşyaların tamamının tavanda asılı durduğu Ters Ev; farklı bir simetri algısı, özenle yapılan iç ve dış ters mimari yapısı,  özel fotoğraf ve video çekme alanlarıyla Çorlu’da en ilgi çekici turistik noktalardan biri olacak.

23 Nisan’da Çocuklar İçin Kutlama Etkinlikleri Hazırlandı

Önerler Mahallesi’ndeki Masal Park’ın hemen karşısında inşa edilen Ters Ev, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda açılırken çocuklar için de gün boyu sürecek bayram etkinlikleri hazırlandı. Hem Masal Park’ın içinde hem de otopark alanında kurulacak sahneler, etkinlikler ve oyun gruplarıyla donatılan alanda çocuklar için gün boyu birbirinden eğlenceli ücretsiz etkinlikler düzenlenecek.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu