Çorlu

Temmuz Ayı Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Çorlu Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.  

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un başkanlığında Çorlu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce bir ek gündem maddesinin de Meclis gündemine alınması oy birliğiyle kabul edildi.

Temmuz ayı olağan meclis toplantısında alınan kararlar şu şekilde oldu:

– Yüksek Öğrenim Burs Yardım Uygulama Yönergesinde değişiklik yapılması konusunun görüşülmek üzere İçişleri Komisyonuna havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

– Yenice Mahallesinde bulunan Hür Sokak’ın yol ağına alınması konusu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

– Mülkiyeti Çorlu Belediyesine ait Sağlık Mahallesi’ndeki bir parselin İmar Barışı düzenlemesi kapsamında satış kararının yenilenmesi konusunun görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

– Yeni yapılan parklara isim verilmesi konusunun görüşülmek üzere İçişleri Komisyonuna havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

– İçişleri Komisyon Raporu, Meclis Üyesi Fahri Sangdıç tarafından okundu ve rapor oy birliğiyle kabul edildi.

– Çevre ve Sağlık Komisyon Raporu, Meclis Üyesi Muzaffer Birdal tarafından okundu ve rapor oy birliğiyle kabul edildi.

– Plan ve Bütçe Komisyon Raporu, Meclis Üyesi Öner Tekin tarafından okundu ve rapor oy birliğiyle kabul edildi.

– İmar planı değişikliklerinin görüşülmek üzere İmar Komisyonu’na havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

– İmar Komisyonu Raporu Meclis Üyesi Bilgehan Çağlar tarafından okundu ve rapor oy çokluğuyla kabul edildi.

– Yenice Mahallesinde kamuya terkli park alanı ile yine Yenice Mahallesinde bulunan okul alanında uygulanacak imar planı değişiklikleri için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından istenen uygun görüş talebi, İmar Komisyonunda görüşülerek uygun görüş verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Bu haber Çorlu Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu