Tekirdağ

TEMEK CENAZE HİZMETLERİ KURSUNU BAŞARIYLA BİTİREN KURSİYERLERE BELGELERİ VERİLDİ

TEMEK CENAZE HİZMETLERİ KURSUNU BAŞARIYLA BİTİREN KURSİYERLERE BELGELERİ VERİLDİ


26/05/2022 10:25:23

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (TEMEK) kapsamında organize edilen Cenaze Hizmetleri Kursunu başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları Tekirağaç Kafe’de düzenlenen törenle verildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren TEMEK kursları bünyesinde Süleymanpaşa İlçesi’ndeki cenaze hizmetleri kursunu başarı ile bitiren 39 kursiyere sertifikalarını takdim eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kursiyerleri tebrik ederek bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Sertifika takdim törenine katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İsa Karadağ, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı ve Özel Kalem Müdürü Feride Ataç, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Dr. Deniz Bozdoğan, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Hüseyin Yaşar ve Mezarlıklar Şube Müdürü Osman Nuri Bedir de kursiyerlere sertifikalarını takdim ederek tebrik ettiler ve başarı dileklerini ilettiler.

11 ilçe merkezi ve mahallelerde vatandaşlardan gelen talepler üzerine ücretsiz olarak açılan ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme kurslarında alanlarında başarılı usta eğitimciler tarafından eğitim veriliyor. Kurs sonunda başarı gösteren kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almaya hak kazanıyor.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu