Yaşam

Tekirdağ İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Yapıldı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AFAD Tekirdağ ekipleri tarafından son dakika uyarısı yapılarak Sarı Kodla Tekirdağ’ı uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü erken tahmin sistemi tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre, :” Çorlu başta olmak üzere Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunmalıdır.’ sözlerine yer verildi.

AFAD Tekirdağ ekipleri tarafından yapılan değerlendirmelere göre ise:” Bu akşam (26.05.2022) saatlerinden itibaren Trakya’da (Tekirdağ, Kırklareli, Edirne) beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli ruzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” denildi.

+1
1
+1
2
+1
0
+1
1
+1
2
+1
3

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu