Asayiş

Tekirdağlı Sporcular Ölümden Döndü: 1 Ölü, 20 Yaralı

Antalya’da gerçekleştirilen Taekwondo şampiyonasından dönen Tekirdağlı sporcular ve antrenör ölümden döndü. Sporcuların içinde bulunduğu otobüsün kaza yapması sonucu 1 kişi öldü, 20 kişi ise yaralandı.

Antalya’daki Taekwondo şampiyonasından Çerkezköy’e dönen Kızılpınar Lider Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Yusuf Satılmış ile sporcular Amine Satılmış ve Merve Yıldız’ın bulunduğu yolcu otobüsü Balıkesir’de kaza geçirdi.

08-14 Şubat 2024 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen 11. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasına katılan ve turnuvanın ardından Çerkezköy’e dönmeye hazırlanan Çerkezköy Kızılpınar Lider Gençlik Spor Kulübü Antrenör Yusuf Satılmış ve sporcular Amine Satılmış ile Merve Yıldız’ın bulunduğu yolcu otobüsü Balıkesir’de devrildi. Kazada antrenör ve sporcular ölümden dönerken, kazada bir kişi hayatını kaybetti ve 20 kişi de yaralandı.

Balıkesir’de Ö.K. yönetimindeki 41 AOS 888 plakalı yolcu otobüsü, Çanakkale-İzmir kara yolu Kızılay Sanayi Döner Kavşağı’nda aydınlatma direğine çarparak devrildi. Araca arkasından gelen otomobilin de çarptığı kazada, otobüsteki 1 yolcu hayatını kaybetti, 20 kişi yaralandı.

Antalya’daki turnuvanın ardından aynı otobüs ile Çerkezköy’e dönmeye hazırlanan Kızılpınar Lider Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Yusuf Satılmış ile sporcular Amine Satılmış ve Merve Yıldız da ölümden döndüler. Antrenör Satılmış ve sporcuların durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu