Ergene

Tekirdağ’ın En Büyük Ekmek Fabrikasını Ergene Belediyesi Açıyor

Tekirdağ’da ki belediyeler içerisinde halk ekmek fabrikası ile üretim yaparak vatandaşlara en ucuz, en lezzetli ve kaliteli ekmek imkanı sunan Ergene Belediyesinin devreye alacağı yeni ve modern teknoloji ile donatılan Ekmek fabrikası açılıyor.

Tekirdağ’ın en büyük ekmek fabrikasını hizmete açacak olan Ergene Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel son çalışmaları Ebsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Durmaz ile birlikte ziyaret ederek ekmek üretimi hakkında bilgiler aldı.

Ergene Belediyesi Örnek Bir Projenin Altına İmza Atıyor

Saatte 2 bin ekmek üretim kapasitesine sahip Ergene Belediyesi yeni ekmek fabrikasında üretilen ekmekler Ergene’nin çeşitli mahallelerinde yer alan halk ekmek satış noktalarında vatandaşlara ucuz bir şekilde ulaştıran Ergene Belediyesi yine Türkiye’de örnek gösterilecek bir projenin altına imza atacak.

28 Ekim Cuma Günü Açılışı Gerçekleşecek

Ergene halkına en ucuz, en lezzetli ve en kaliteli ekmekleri üretecekleri yeni ekmek fabrikasının 28 Ekim tarihinde saat 14.00’da Velimeşe Yeni Sanayi dükkanlarının olduğu alanda açılacağını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenemize kazandırdığımız sayısız kalıcı eserlerimize yeni ekmek fabrikamızla bir yenisini daha eklemiş olacağız.  Türkiye’de halk ekmek üretimi gerçekleştiren, halka ucuz ve kaliteli ekmek sunan ilçe belediyelerin en başında gelen Ergene Belediyemizin yeni ekmek fabrikası Tekirdağ’ın en büyük ve en modern ekmek fabrikası olacak” dedi.

Halkımıza Ne Söz Verdiysek Yerine Getiriyoruz

Yeni halk ekmek fabrikası sayesinde daha fazla ailenin sofrasına konuk olacaklarını ve daha fazla bütçesine katkı sağlayacaklarını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yeni ve modern tesis hem vatandaşların aile bütçesine katkı sağlayacak hem de yeni istihdam alanı oluşmasına vesile olacak. Yeni ekmek fabrikamızın açılmasıyla birlikte ilçemizde ki mahallelerimizde halk ekmek büfelerimizin de sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 28 Ekim Cuma günü saat 14.00’da açılışını gerçekleştireceğimiz yeni ekmek fabrikamıza davet ediyorum. Bugüne kadar Ergene halkımıza ne söz verdiysek yerine getirdik getirmeye de devam ediyoruz. Yeni ekmek fabrikamız ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu