Tekirdağ

TEKİRDAĞ’DAN HAREKET EDEN GEMİ ARIZA YAPTI: BOĞAZ TRAFİĞİ ASKIYA ALINDI

Tekridağ’dan Romanya’ya yük götüren gemi Marmara Denizinde makine arızası yaptı. Arıza nedeniyle boğaz trafiği çift yönlü olarak askıya alındı.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü kuzeyinde kuru yük gemisinin makine arızası vermesi nedeniyle Boğaz trafiği çift yönlü olarak askıya alındı. Kıyı Emniyeti ekipleri gemiyi güvenli bölgeye demirletmek için kurtarma çalışmalarını sürdürüyor.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Tekirdağ’dan Romanya’ya seyir halindeyken Yavuz Sultan Selim Köprüsü kuzeyinde makine arızası yapan BRAVE KNIGHT isimli kuru yük gemisi için KURTARMA-8, 10 römorkörümüz, KEGM-6 botumuz ve kılavuz kaptanımız ivedilikle bölgeye yönlendirildi. Boğaz Trafiği çift yönlü askıya alındı. denildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu