Asayiş

Palet ve Çiğköfte Fabrikasında Yangın: Söndürme Çalışmaları Devam Ediyor!

MEHMET YİRUN/ ERGENE (Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Ergene ilçesinde, bir palet fabrikasında yangın çıktı. Hızla büyüyen alevler yakınındaki çiğköfte fabrikasına da sıçradı. Fabrikalarda kimsenin bulunup bulunmadığı henüz bilinmezken, ekiplerin alevlere müdahalesi devam ediyor.

Yangın, saat 23.00 sıralarında Ergene ilçesi Marmacık Organize Saniye Sitesi’nde bulunan bir palet fabrikasında, henüz bilinmeyen nedenle çıktı.

İhbar üzerine olay yerine Ergene, Kapaklı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile yakın bölgelerden çok sayıda itfaiye ekipleri sevk edildi.

Paletler hızla tutuşurken, fabrikadan zaman zaman patlama seslerinin de geldiği öğrenildi. Hızla büyüyen alevler, yan tarafta bulunan ve çiğköfte imalatı yapan fabrikaya da sıçradı.

Sağlık ve polis ekiplerinin de sevk edildiği bölgede geniş güvenlik önlemleri alınırken, palet ve çiğköfte fabrikasında kimsenin olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Alevler her geçen dakika daha da büyürken, ekiplerin söndürme çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu