Tekirdağ

TEKİRDAĞ’DA OKULLAR TATİL Mİ? İŞTE CEVABI:

Marmara Bölgesi’nde 10 – 11 Mart tarihlerinde kar yağışı beklentisi olması nedeniyle milyonlarca öğrenci, veli ve öğretmen bugün ve yarının ( 10 Mart 2022 – 11 Mart 2022) okullar tatil olur mu veya okullar tatil mi gibi soruları araştırmaya başladı. İstanbul’da eğitime ara verilmesinin ardından gözler Tekirdağ’a çevrildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalara göre, Tekirdağ bölgesinde kar yağışı bekleniyor. Beklenen yağış nedeniyle İstanbul başta olmak üzere birçok il ve ilçelerde kar tatili nedeniyle eğitim ve öğretime ara verildi. Bu nedenle gözler ise Tekirdağ Valiliğine çevrildi.

Tekirdağ’da valilik tarafından henüz okulların durumu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Tekirdağ  Valiliği:”Marmara Bölgesi’nde etkisini göstereceği değerlendirilen kar yağışı ve soğuk hava ile ilgili olarak meteorolojik verilerin anlık takibi yapılmaktadır. Hava şartlarının ilimizde hayatı olumsuz yönde etkileyecek bir şekilde değişmesi durumunda alınacak kararlar, Valiliğimize ait web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız ile Kaymakamlık web sitelerimizden duyurulacaktır.”

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu