Yaşam

Miniklere ve Şoförlere Trafik Bilgilendirmesi Yapıldı

Abdullah YALÇIN/TEKİRDAĞ,(DHA) -TEKİRDAĞ’da İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından miniklere ve şoförlere yönelik bilgilendirme etkinlikleri gerçekleştirildi.

Tekirdağ’da Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Süleymanpaşa ilçesinde bir AVM’de kurulan stantlarda jandarma ve polis ekipleri, miniklere trafik kuralları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Trafik ekiplerinin kullandığı ekipmanların tanıtıldığı etkinlikte miniklere akülü arabalarla parkurda tur attırıldı. İl Jandarma Komutanı Albay Ahmet Çetin, AVM’de kurulan stantları ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etkinlikler kapsamında polis ekipleri de kent merkezinde denetim yaparak durdurulan araçların sürücülerine broşür dağıttı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu