Asayiş

Belediye Minibüsü İle Makam Aracı Alev Alev Yandı! Kameraya Yansıdı!

Mehmet YİRUN/ TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Ergene ilçesinde, park halindeki belediyeye ait minibüste çıkan yangın, yanındaki makam otomobiline de sıçradı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen, araçların demir yığınına döndüğü yangın anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Ergene Belediyesi’ne ait makam otomobili ile minibüs, sürücüleri tarafından mesai bitiminde Ulaş Mahallesi’ndeki şantiyesine park edildi. Sabaha karşı minibüsten dumanlar yükseldiğini gören şantiye çalışanları, itfaiyeye bildirdi.

Bu sırada minibüsteki dumanlar, yerini aleve bırakıp, yandaki makam otomobiline de sıçradı. Şantiye çalışanlarının yangın söndürme tüpüyle müdahale ettiği alevler, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Araçların demir yığına döndüğü yangın anı ise şantiyenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, park halindeki minibüsün farlarının açık kalması üzerine yangının elektrik kontağından çıktığını belirterek, “Elektrik kontağından çıktı çünkü önce minibüsün farları yanıyor ve daha sonra alev alıyor. O anda bekçi arkadaşımız müdahale ediyor ama yetersiz kalıyor. Can kaybı yok, şükürler olsun” dedi. (DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu