Yaşam

Tekirdağ’da 15 ton etil alkol ele geçirildi; 5 gözaltı

Mehmet YİRUN/TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ’da düzenlen operasyonda sahte içki yapımında kullanılan 15 ton etil alkol ile 385 litre sahte içki ele geçirildi, 5 şüpheli gözaltına alındı.
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün alkollü içki kaçakçılığı ve sahteciliğinin önlenmesine yönelik yaptığı çalışmada, sahte içki üretildiği belirlenen Tekirdağ’ın Çorlu ve Çerkezköy ilçesindeki 2 kimya laboratuvarına operasyon düzenledi. Adreslerde yapılan aramada sahte içki yapımında kullanılan 15 ton etil alkol ele geçirildi, 4 şüpheliyle gözaltına alındı. Süleymanpaşa ilçesinde bir adreste yapılan ı aramada ise 385 litre sahte içki ile 400 boş şişe ele geçirildi, 1 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu