Tekirdağ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİNDEN OLUMSUZ HAVA UYARISI: TÜM KARARLARI RESMİ KAYNAKTAN TAKİP EDİN


Tekridağ Valiliği hava koşulları nedeniyle son dakika uyarısında bulunarak vatandaşları uyardı. Sosyal Medya Hesapları üzerinden paylaşım yapan Tekirdağ Valiliği, yaşanması…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekridağ Valiliği hava koşulları nedeniyle son dakika uyarısında bulunarak vatandaşları uyardı.

Sosyal Medya Hesapları üzerinden paylaşım yapan Tekirdağ Valiliği, yaşanması beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle alınacak tüm kararların resmi adreslerinden takip edilmesi gerektiğini ifade etti.

Valilik tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:”Marmara Bölgesi’nde etkisini göstereceği değerlendirilen kar yağışı ve soğuk hava ile ilgili olarak meteorolojik verilerin anlık takibi yapılmaktadır. Hava şartlarının ilimizde hayatı olumsuz yönde etkileyecek bir şekilde değişmesi durumunda alınacak kararlar, Valiliğimize ait web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız ile Kaymakamlık web sitelerimizden duyurulacaktır.”

+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu