Yaşam

Tekirdağ Kart Mobil Uygulaması Hizmete Sunuldu

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ulaşım alanında yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi ve Tekirdağ Kart Mobil Uygulamayı vatandaşların hizmetine sundu. Uygulama sayesinde toplu taşıma ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşılacak.

Android ve IOS kullanıcıları için aktif hale getirilen Tekirdağ Kart uygulaması sade ve kolay arayüzü ile vatandaşların hizmetine sunuldu. Tekirdağ Kart uygulaması ile mobil ortamda, toplu taşıma hatları ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgilere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKİRDAĞ KART MOBİL UYGULAMASI İLE VATANDAŞLARIMIZ, TOPLU TAŞIMA HATLARI İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLERE KOLAYLIKLA ULAŞABİLECEKLER”

Tekirdağ ulaşımı için bir yenilikçi projeyi daha hayata geçirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi her alanda halkımıza en iyi hizmeti verme hedefini kendisine misyon olarak belirlemiştir. Ulaşım da bu konulardan bir tanesi. Tekirdağ Kart mobil uygulaması ile vatandaşlarımız Sanal Kart oluşturarak toplu ulaşım araçlarını kullanabilecek. Araç bilgilerini görebilecek. Durak adlarını ve hatların sefer bilgilerine ulaşabilecek.  Ulaşım kartlarına bakiye yükleyebilip, bakiye sorgulaması yapabilecek. Hangi durakta hangi hattın hizmet verildiği görülebilecek. Vatandaşlarımız bulunduğu durağa yaklaşan otobüslerin kaç dakika sonra durakta olacağını inceleyebilecek. Tekirdağ’da bulunan kart dolum merkezlerine ait bütün bilgilere erişebilecek. Otobüslerin anlık konumlarını görebilecek. Bu uygulama ile beklediğiniz otobüsün durağa ne kadar süre sonra geleceği ya da otobüsün kaç durak geride olduğu gibi bilgilere rahatlıkla erişebilecektir. Seçilen duraktan geçen hatlar görülebilecek ve vatandaşlarımıza güzergâh bilgisi verebilecektir. Toplu Taşıma alanında vatandaşlarımız için büyük kolaylıklar getirecek Tekirdağ Kart Mobil uygulamamızın hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya, Tekirdağ’ı her alanda geleceğe taşıyacak yenilikçi projeler üretmeye ve halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde verme adına çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Uygulamayı kullanmak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden mobil uygulamayı telefonlarına indirebilirler.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asis.tekirdag&pcampaignid=web_share

IOS: https://apps.apple.com/tr/app/tekirdağ-kart/id6457364477?l=tr

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu